Relacja z wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego

WYJAZD SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNY

 

W dniach 9-12.11. odbył się wyjazd szkoleniowo-integracyjny, który spędziliśmy w Murzasichle koło Zakopanego.

W czwartek, głodni wrażeń, wyruszyliśmy autobusem z uczelni w stronę Murzasichle. Po przybyciu do ośrodka, mieliśmy cały wieczór na odpoczynek oraz integrację.

Piątek był typowym dniem szkoleniowym. Szkoliliśmy się z zakresu przyznawania stypendiów, efektywnego wykorzystania social media w promocji i podstawowych zagadnień dotyczących biura. Dowiedzieliśmy się, jak odpowiednio powinniśmy odpisywać na e-maile i jak wygląda organizacja danego projektu.  Braliśmy również udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego omówiliśmy bieżące sprawy Parlamentu. Wieczorem, przy ognisku, zostały wybrane w plebiscycie najbardziej wyjątkowe i wyróżniające się osoby.

 

W sobotę mieliśmy okazję do poznania praktycznej wiedzy na temat wystąpień publicznych. Oprócz prezentacji, w której pojawiły się bardzo cenne informacje o autoprezentacji, mogliśmy spróbować swoich sił w publicznej przemowie i zobaczyć, jakie błędy są popełniane. Po szkoleniu spędziliśmy kilka godzin na zwiedzaniu okolicy. Wieczorem wcieliliśmy się w role starożytnych Rzymian, Greków, Egipcjan, Hindusów, Inków, Aborygenów, a tematem przewodnim imprezy tematycznej były Cywilizacje Świata.

W niedzielę po południu wróciliśmy do Krakowa ze świetnymi humorami, wypoczęci i gotowi do dalszego działania! Był to niesamowity czas spędzony na doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności oraz zawieraniu nowych znajomości.

 

Z prac Parlamentu Studenckiego

Centrum Obsługi Studenta

Poniedziałek

13:00 - 14:00

Dyżur Członka Zarządu ds. Projektów Pauliny Bochniak

 

16:30-17:30

Dyżur Członka Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia Jolanty Franczak

Wtorek

11:20 - 12:20 

Dyżur Członka Zarządu ds. Promocji Żanety Bogackiej

 

Środa

13:30 - 14:30
Dyżur Członka Zarządu ds. Finansów Ewy Bielak

16:30 - 17:30
Dyżur Przewodniczącego PS UEK Davida Kukułki

Czwartek
Piątek

Partnerzy: