PSUEK Wyszukiwarka

Wyniki wyborów do Studenckich Rad Wydziału!

Dodano: niedziela, 23 listopada 2014 15:55

W nocy z soboty na niedzielę 22 listopada przedstawiciele Wydziałowej Studenckiej Komisji Wyborczej zakończyli liczenie głosów do Studenckich Rad Wydziałów. Kandydaci walczyli o głosy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego przez ponad dwa tygodnie. Szeregi PSUEK’u zasili aż 43 nowych członków! Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w działaniu na rzecz braci studenckiej.

 Uchwała w sprawie rozpatrzenia wniosku o nienabycie mandatu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam wyniki tegorocznych wyborów:

SRW Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych

1.Janiszewski Maciej- 251 głosów

2.Potok Daniel- 244 głosy

3.Jamrogowicz Łukasz- 238 głosów 

4.Skrzypek Karolina- 232 głosy

5.Grygierczyk Łukasz- 231 głosów

6.Karwat Tomasz- 230 głosów

7.Sambor Agata- 229 głosów

8.Chlebek Iwona- 213 głosów

9.Truty Jakub- 210 głosów

10.Łaszczak Wojciech- 208 głosów

11.Świerczek Michał- 204 głosy

12.Ziółkowska Alicja- 201 głosów

13.Wiśniewska Izabela- 193 głosy

14.Rosicki Łukasz- 191 głosów

15.Śladowska Edyta- 188 głosów

16.Mrugała Daria- 180 głosów

17.Ciepielewski Mateusz- 176 głosów

18.Lauren Joanna- 173 głosy
18.Shelest Viktoria- 173 głosy
20.Cichoń Witold- 161 głosów
21.Oksiuta Michał- 158 głosów
22.Zbozień Monika- 142 głosy
23.Śliż Michalina- 138 głosów
24.Gizicka Klaudia- 136 głosów
25.Wątorczyk Paulina- 129 głosów
26. Sofiya Turchynyak- 84 głosy

 

Frekwencja na wydziale wyniosła 16.69%

 

SRW Finansów

 

1.Tobiasz Folak-260 głosów

2. Bolechała Wioletta- 190 głosów

3.Wójcik Karolina- 170 głosów

4. Surówka Konrad- 168 głosów

5. Ciukaj Radosłw- 151 głosów

6. Dziarkowska Monika- 148 głosów

7. Pilarska Agnieszka- 144głsoy

8.Tomosz Paweł- 144 głosy

9.Biedroń Paweł- 129 głosów

10.Kwiecień Paulina- 127 głosów

11.Podolak Piotr- 126 głosów

12.Micor Magdalena- 122 głosy                        

13. Mandecki Jakub- 114 głosóów

14. Juszczyk Karolina- 107 głosów

15. Rypień Kamil- 99 głosów

16. Kubacka Tomasz- 96 głosów

17. Gladysh Vladyslav- 78 głosów

 Frekwencja na wydziale wyniosła 11, 58%

 

   SRW Towaroznawstwa

1.Stanuch Agnieszka- 84 głosy
            2.Pawlik Sara- 83 głosy
            3.Bembenek Mateusz- 71 głosów
            4.Lesisz Magdalena- 60 głosów

Frekwencja na wydziale wyniosła 19,22%

SRW Zarządzania

1.Zabawa Michał- 329 głosów
            2.Nowak Karolina- 319 głosów
            3.Cabała Nikodem- 289 głosów
            4.Diordiichuk Viktoria- 276 głosów
            5.Olszański Mateusz- 269 głosów
            6.Kamiński Michał- 267 głosów
            7.Styczyński Bartosz- 260 głosów
            8.Przybylski Maciej- 259 głosów
            9.Kędziera Maciej- 257 głosów
           10.Parzonka Marta- 256 głosów
           11.Jakubas Michał- 251 głosów
           12.Ostapko Kateryna- 239 głosów
           13.Kozyra Piotr- 236 głosów

14.Soja Klaudia- 233 głosy
           15.Jaworski Adrian- 223 głosy
           16.Gucwa Aleksandra- 218 głosów
           17.Kajda Maciej- 216 głosów
           18.Renduda Roman- 211 głosów
           19.Wyrębkowska Kornela- 209 głosów
           20.Paryła Zuzanna- 205 głosów
           21.Matusik Monika- 194 głosów
           22.Bielewicz Arkadiusz- 188 głosy

Frekwencja na wydziale wyniosła 14,83%

Frekwencja ogółem wyniosła 14,74%