AutoCAD za darmo

Czy wiecie, że możecie mieć legalną kopię AutoCADa? Jeden z najbardziej znanych i powszechnie używanych programów dla inżynierów, architektów i planistów jest oferowany studentom na licencji edukacyjnej przez firmę AutoDESK.

Co ważne - darmowo! Oprócz podstawowej wersji, mamy też możliwość pobrania wersji dla różnych branż. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do platformy komunikacyjnej na której możemy wymieniać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami. I to wszystko bez żadnych opłat!

Artykuł kierowany jest głównie do studentów Gospodarki Przestrzennej i Towaroznawstwa – na tych kierunkach na naszej uczelni prowadzone są zajęcia z rysunku technicznego.

W celu pobrania przenosimy się na stronę http://students.autodesk.com/, serwisu przygotowanego specjalnie z myślą o osobach uczących się obsługi programu.  Konieczna jest rejestracja (prawy górny róg) oraz podanie adresu email. Następnym krokiem będzie aktywacja naszego konta przez link w emailu. Możemy teraz wybierać spośród przygotowanego specjalnie dla nas oprogramowania w zakładce Free Software. Udanych projektów!

 

 

Z prac Parlamentu Studenckiego

Centrum Obsługi Studenta

Poniedziałek

12:00 - 13:00
Dyżur Członka Zarządu ds. Projektów Pauliny Bochniak

15:00 - 16:00
Dyżur Członka Zarządu ds. Promocji Żanety Bogackiej

Wtorek

11:30 - 12:30 
Dyżur Członka Zarządu ds. Finansów Ewy Bielak

15:00 -16:30 
Dyżur Rzecznika Praw Studenta Szymona Adamczyka

 

Środa

8:30 - 9:30 
Dyżur Członka Zarządu ds. Socjalnych Katarzyny Białeckiej

14:00 -  15:00 
Dyżur Członka Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia Jolanty Franczak

Czwartek

15:00 - 17:00
Dyżur Przewodniczącego PS UEK Davida Kukułki

Piątek

 Rozpiska dyżurów wkrótce! 

Partnerzy: