AutoCAD za darmo

Czy wiecie, że możecie mieć legalną kopię AutoCADa? Jeden z najbardziej znanych i powszechnie używanych programów dla inżynierów, architektów i planistów jest oferowany studentom na licencji edukacyjnej przez firmę AutoDESK.

Co ważne - darmowo! Oprócz podstawowej wersji, mamy też możliwość pobrania wersji dla różnych branż. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do platformy komunikacyjnej na której możemy wymieniać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami. I to wszystko bez żadnych opłat!

Artykuł kierowany jest głównie do studentów Gospodarki Przestrzennej i Towaroznawstwa – na tych kierunkach na naszej uczelni prowadzone są zajęcia z rysunku technicznego.

W celu pobrania przenosimy się na stronę http://students.autodesk.com/, serwisu przygotowanego specjalnie z myślą o osobach uczących się obsługi programu.  Konieczna jest rejestracja (prawy górny róg) oraz podanie adresu email. Następnym krokiem będzie aktywacja naszego konta przez link w emailu. Możemy teraz wybierać spośród przygotowanego specjalnie dla nas oprogramowania w zakładce Free Software. Udanych projektów!

 

 

Z prac Parlamentu Studenckiego

Centrum Obsługi Studenta

Poniedziałek

13:00 - 14:00

Dyżur Członka Zarządu ds. Projektów Pauliny Bochniak

 

16:30-17:30

Dyżur Członka Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia Jolanty Franczak

Wtorek

11:20 - 12:20 

Dyżur Członka Zarządu ds. Promocji Żanety Bogackiej

 

Środa

13:30 - 14:30
Dyżur Członka Zarządu ds. Finansów Ewy Bielak

16:30 - 17:30
Dyżur Przewodniczącego PS UEK Davida Kukułki

Czwartek
Piątek

Partnerzy: