AutoCAD za darmo

Czy wiecie, że możecie mieć legalną kopię AutoCADa? Jeden z najbardziej znanych i powszechnie używanych programów dla inżynierów, architektów i planistów jest oferowany studentom na licencji edukacyjnej przez firmę AutoDESK.

Co ważne - darmowo! Oprócz podstawowej wersji, mamy też możliwość pobrania wersji dla różnych branż. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do platformy komunikacyjnej na której możemy wymieniać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami. I to wszystko bez żadnych opłat!

Artykuł kierowany jest głównie do studentów Gospodarki Przestrzennej i Towaroznawstwa – na tych kierunkach na naszej uczelni prowadzone są zajęcia z rysunku technicznego.

W celu pobrania przenosimy się na stronę http://students.autodesk.com/, serwisu przygotowanego specjalnie z myślą o osobach uczących się obsługi programu.  Konieczna jest rejestracja (prawy górny róg) oraz podanie adresu email. Następnym krokiem będzie aktywacja naszego konta przez link w emailu. Możemy teraz wybierać spośród przygotowanego specjalnie dla nas oprogramowania w zakładce Free Software. Udanych projektów!

 

 

Z prac Parlamentu Studenckiego

Centrum Obsługi Studenta

Poniedziałek

10.00 - 11.00 Monika Zbozień
Członek Zarządu ds. Promocji

Wtorek

11.20 - 13.00 Przemysław Ogórek
Członek Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia

15:00 - 16:00 Eryk Kądziela
Rzecznik Praw Studenta

Środa

16.20 - 17.00 Artur Brzózka
Członek Zarządu ds. Finansów

17.00 - 18.00 Monika Dziarkowska
Przewodnicząca

Czwartek

10.00 - 11.00 Marcin Gandera
Zastępca Przewodniczącej,
Członek Zarządzu ds. Socjalnych

15:00 - 16:00 Natalia Wróbel
Członek Zarządu ds. Projektów

Piątek

 

Partnerzy: