PsUEK Wyszukiwarka

Planer UEK

PLANER UEK to projekt realizowany przez Parlament Studencki cyklicznie od 2010 roku. Przygotowywany przez studentów i dla studentów, bezpłatny kalendarz akademicki każdego roku trafia do około 7 tysięcy osób. Planer pomaga nie tylko w planowaniu czasu. Pełni on też rolę kompendium wiedzy na temat Uczelni czy działających w jej ramach organizacji studenckich.
W każdej edycji grupa projektowa stara się zawrzeć w Planerze najważniejsze informacje o stypendiach, dydaktyce czy wydarzeniach organizowanych w trakcie danego roku akademickiego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W Planerach można też znaleźć sudoku. przepisy na dania studenckie czy tygodniowe wyzwania.

Nowi studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie otrzymują Planer na szkoleniach z praw i obowiązków studenta organizowanych przez Parlament Studencki w październiku. Pozostali odbierają kalendarz w Centrum Obsługi Studenta, przed którym zawsze tworzą się ogromne kolejki. To dla nas najlepszy dowód na to, że studenci cenią Planer UEK i chętnie z niego korzystają.

Koordynatorzy:

2019: Natalia Wolas

2018: Maria Bartkowska
2017: Żaneta Bogacka
2016: Izabela Wiśniewska