Wybory

WYNIKI WYBORÓW DO STUDENCKICH RAD WYDZIAŁÓW:

 

 Wydział Ekonomii i Stosunków  Międzynarodowych

  1. Dawid Cholewa

  2. Magdalena Radwańska

  3. Szymon Adamczyk

  4. Dominika Ogorzałek

  5. Wojciech Ryłko

  6. Ostap Komar

  7. Jakub Drzewicki

  8. Daniel Galica

  9. Dimitriy Donchenko

  10. Dimitris Chrisowergis

  11. Maciej Kędziera

  12. Mateusz Gimiński

szczegółowe wyniki

 

Wydział Finansów i Prawa

  1. Michał Mikołajczyk

  2. Robert Prokop

  3. Bartosz Włodarczyk

  4. Magdalena Graca

  5. Piotr Miernik

  6. Artur Brzózka

  7. Eryk Kądziela

  8. Adam Leszczyński

  9. Piotr Skotnicki

  10. Anna Wiązek

  11. Anna Łapińska

  12. Edyta Pawelczyk

  13. Monika Piłat

  14. Sabina Wyderka

szczegółowe wyniki

 

Wydział Gospodarki i Administracji Publicznej

  1. Adrian Pawlikowski

  2. Aleksandra Zuziak

  3. Natalia Leśniak

  4. Maciej Wiśniewski

  5. Joanna Trzeciak

  6. Cezary Stachyra

szczegółowe wyniki

 

Wydział Towaroznawstwa

  1. Klaudia Szmit

  2. Kaja Adamczyk

  3. Oskar Klimas

  4. Jakub Ślósarczyk

  5. Grzegorz Traczyk

szczegółowe wyniki

 

Wydział Zarządzania

  1. Bartosz Zając

  2. Konrad Szustak

  3. Małgorzata Wolak

  4. Nadia Królikowska

  5. Alicja Chrząszcz

  6. Przemysław Ogórek

  7. Sylwia Buchalska

  8. Agata Golonka

  9. Maria Bartkowska

  10. Kamil Ryś

szczegółowe wyniki

Z prac Parlamentu Studenckiego

Centrum Obsługi Studenta

Poniedziałek

12:00 - 13:00
Dyżur Członka Zarządu ds. Projektów Pauliny Bochniak

15:00 - 16:00
Dyżur Członka Zarządu ds. Promocji Żanety Bogackiej

Wtorek

11:30 - 12:30 
Dyżur Członka Zarządu ds. Finansów Ewy Bielak

15:00 -16:30 
Dyżur Rzecznika Praw Studenta Szymona Adamczyka

 

Środa

8:30 - 9:30 
Dyżur Członka Zarządu ds. Socjalnych Katarzyny Białeckiej

14:00 -  15:00 
Dyżur Członka Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia Jolanty Franczak

Czwartek

15:00 - 17:00
Dyżur Przewodniczącego PS UEK Davida Kukułki

Piątek

 Rozpiska dyżurów wkrótce! 

Partnerzy: