Biblioteka UEK zaprasza na szkolenie z zakresu korzystania z zasobów bazy Orbis - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Biblioteka UEK zaprasza na szkolenie z zakresu korzystania z zasobów bazy Orbis

Dodano: czwartek, 21 listopada 2019 09:45

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 listopada w godzinach 9:00 -10:00 w formie webinarium. Poprowadzi je w języku angielskim Lenka Hlucha, przedstawicielka firmy.
Aby zarejestrować swoje uczestnictwo w webinarium należy połączyć się ze stroną https://moodys.zoom.us/j/325672703, po czym pobrać na dysk swojego komputera plik o nazwie zoom****.exe. Plik ten należy uruchomić, a następnie wprowadzić nazwę, pod którą chcemy być zarejestrowani. W dniu webinarium wystarczy uruchomić program Zoom i wprowadzić ID kursu (325-672-703).
Dla tych z Państwa, którzy nie wybiorą powyższej opcji, będzie możliwość udziału w szkoleniu w tym samym czasie, w Bibliotece, w sali 229.
W razie wystąpienia problemów z uzyskaniem indywidualnego połączenia, osobą do kontaktu w tej sprawie z ramienia Biblioteki jest mgr Aureliusz Potempa, e-mail: potempaa@uek.krakow.pl tel. 5852, budynek Biblioteki p. 201.

Informacja o bazie:
Baza Orbis to specjalistyczny serwis, który oferuje kompleksowe informacje na temat ponad 200 milionów firm (prywatnych i publicznych) z całego świata.
Orbis umożliwia dokładne wyselekcjonowanie pożądanej grupy przedsiębiorstw i oferuje szereg zaawansowanych narzędzi do analizy porównawczej.