Gala Mentorów UEK 2020 - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Gala Mentorów UEK 2020

Dodano: sobota, 4 kwietnia 2020 19:19

21 lutego 2020r. miała miejsce finałowa Gala dziewiątej edycji projektu Mentorzy UEK. W towarzystwie Władz Uczelni, pracowników oraz Parlamentarzystów mieliśmy przyjemność nagrodzić prowadzących, którzy w drodze internetowego plebiscytu zostali wyróżnieni przez studentów.

Miano „Mentora” mogła otrzymać osoba, która ma nadzwyczajne podejście do studentów i potrafi wypracować z nimi wyjątkową więź. W tym roku rozdaliśmy statuetki w aż 6 kategoriach – Autorytet, Zawsze Uśmiechnięty, Motywator, Innowator, Bratnia Dusza oraz Studencki Głos.

Plebiscyt podzielony był na dwa etapy. W pierwszym etapie studenci mogli zagłosować na swoich mentorów spośród wszystkich pracowników uczelni. W drugim etapie natomiast w każdej kategorii znalazła się szóstka prowadzących, którzy w pierwszym etapie otrzymali największą liczbę głosów. Została również dodana dodatkowa kategoria, w której znaleźli się wykładowcy posiadający wysoką liczbę głosów, ale niewystarczającą by trafić do pierwszej szóstki. Spośród nich studenci wybrali swoich Mentorów, którzy zostali ogłoszeni podczas finałowej Gali.

Więcej znajdziecie na stronie internetowej i facebooku projektu.