Obóz integracyjny ŚwieŻAK 2019! - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Obóz integracyjny ŚwieŻAK 2019!

Dodano: wtorek, 17 września 2019 10:11

 

Od 29 sierpnia do 4 września trwał organizowany przez nas obóz adaptacyjny „ŚwieŻAK”. Podczas tego niesamowitego tygodnia nowi studenci mieli okazję nie tylko zintegrować się i poznać nowych znajomych, ale także dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy o Uczelni, studiowaniu i naszej organizacji. Obóz rozpoczęliśmy w Krakowie – organizatorzy przygotowali specjalną grę miejską, dzięki której uczestnicy spoza miasta mogli się z nim zapoznać. Tego dnia wieczorem na naszych podopiecznych czekała najbardziej imprezowa barka w całym mieście, a po magicznym rejsie przenieśliśmy się do jedynej w swoim rodzaju karaibskiej piwnicy w Krakowie – La Bodega del Ron!

Pozostałe 6 dni spędziliśmy w malowniczym Murzasichle, gdzie na naszych uczestników czekało wiele atrakcji i szkoleń. Przewodnicząca PSUEK Magdalena Graca oraz inni członkowie PSUEK przygotowali interesującą prezentację, dzięki której uczestnicy poznali bliżej nie tylko działalność naszej organizacji, ale także strukturę uczelni oraz zasady na niej panujące. Nie zabrakło także szkolenia z PwC Polska czy kursu przygotowania drinków Bacardi.

Tegoroczna pogoda dopisywała, więc nasi uczestnicy nie przegapili okazji do spróbowania swoich sił w legendarnym ślizgu na klacie! Odbyły się także między innymi: ognisko, pool party, silent disco czy imprezy tematyczne. Nie zabrakło też wycieczki do stolicy gór – Zakopanego. Pod koniec obozu wybraliśmy się do Gorącego Potoku – basenów termalnych, co doskonale rekompensowało niesprzyjającą tego dnia pogodę.

4 września pełen przygód tydzień dobiegł końca, a my wróciliśmy do Krakowa z nowymi znajomościami, wspaniałymi wspomnieniami i przede wszystkim z szerokimi uśmiechami na twarzach! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszym organizatorom, to był niezapomniany obóz!