Procedura przywrócenia terminu wnioskowania o stypendium socjalne oraz dla osób niepełnosprawnych - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Procedura przywrócenia terminu wnioskowania o stypendium socjalne oraz dla osób niepełnosprawnych

Dodano: niedziela, 4 października 2020 19:25

W sytuacji uzasadnionej przyczynami obiektywnymi tj. okolicznościami, których nie dało się przewidzieć ani im zapobiec, można wnioskować do samorządu studenckiego o możliwość złożenia wniosku dot. stypendium socjalnego oraz dla osób niepełnosprawnych w trakcie roku akademickiego.

Aby złożyć wniosek o przywrócenie terminu:

1. Należy pobrać wniosek :https://drive.google.com/file/d/1jya2iK-59lYeaBpDYUSxomgj2aabLBYe/view?fbclid=IwAR0zltDBFi9XjZLa8oFsE-LWMjsmWfN2pAAWtOuTM8VRXl4YUwZI3-_QueY

uzupełnić elektronicznie, zapisać w formacie pdf oraz przesłać ze studenckiej skrzynki mailowej (@student.uek.krakow.pl) na adres e-mail: socjalna@psuek.pl

2.Opcjonalnie do wniosku można dołączyć załączniki potwierdzające okoliczności, których nie dało się przewidzieć ani im zapobiec.

Wnioski zawierające uzasadnienie zostaną przekazane przez Parlament Studencki do Prorektor ds. Kształcenia i Studentów w celu rozpatrzenia.

— Na końcu strony odnośnik do wydarzenia “Stypendia  – UEK” z dopiskiem “Śledź nasze wydarzenie “Stypendia – UEK”, aby być na bieżąco!” (link: https://fb.me/e/1BdnKJnbf)