Studenci UEK dzieciom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Studenci UEK dzieciom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Dodano: środa, 15 kwietnia 2020 11:51

W związku z pandemią koronawirusa w szpitalach wzrosło zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, środki do dezynfekcji i sprzęt medyczny. Wielu rzeczy cały czas brakuje!

Jako społeczność akademicka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zjednoczmy się we wspólnym celu i wesprzyjmy zbiórkę pieniędzy dla naszych koleżanek i kolegów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Pomóżmy tym, którzy w tym ciężkim czasie są jednymi z najbardziej potrzebujących.

Co jest porzebne?
Środki ochrony osobistej: maski chirurgiczne, maski HEPA, maski N95/FFP 3, fartuchy barierowe, czepki, kombinezony, gogle, przyłbice, rękawiczki jednorazowe jałowe, rękawiczki jednorazowe
niejałowe oraz środki dezynfekcyjne do odkażania rąk, a także sprzęt medyczny, np. bronchofiberskop, monitory parametrów życiowych, pulsoksymetry, pompy strzykawkowe i objętościowe.

Dowolną kwotę można wpłacić na konto bankowe Fundacji.

Odbiorca przelewu: Fundacja USDK ”O ZDROWIE DZIECKA”
Numer konta: 05 1240 4533 1111 0000 5425 8556

Aby móc łatwo podliczyć nasze wpłaty, prosimy dopisać w tytule przelewu „studenci UEK” ?

Na przełomie roku zebraliśmy z pomocą innych uczelni krakowskich znaczną kwotę na zakup pierwszego w Polsce kina szpitalnego dla małych pacjentów: www.studencidzieciom.org.

Pokażmy, że również teraz UEK może pomóc! Aby być na bieżąco, dołącz do wydarzenia na facebooku.