XVI edycja Konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2018 - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

XVI edycja Konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2018

Dodano: środa, 16 maja 2018 18:58

Informujemy, że w kwietniu br. Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił XVI edycję Konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszej pracy naukowej na temat związany z własnością intelektualną, w tym z jej ochroną, zarządzaniem i marketingiem. Do Konkursu mogą być zgłaszane także prace z zakresu nauk technicznych i przyrodniczych.

Termin składania prac: 16 października 2018 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu: 16 listopada 2018 r.

Uroczystość wręczenia nagród: grudzień 2018 r.

W dotychczasowych edycjach konkursu nagrodzono łącznie 315 prac, spośród których bardzo wiele zostało opublikowanych. Laureaci konkursu uczestniczą w licznych sympozjach i konferencjach o zasięgu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym w charakterze wykładowców czy panelistów.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem https://www.uprp.pl/xvi-edycja-konkursu-na-najlepsza-prace-naukowa-na-temat-wlasnosci-intelektualnej-2018/Lead14,60,19598,7,index,pl,text/

 

Jednocześnie informujemy, że Urząd Patentowy RP organizuje równolegle konkursy na plakat, film oraz informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.