Zarząd kadencji 2022/2023 Parlamentu Studenckiego UEK - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Zarząd kadencji 2022/2023 Parlamentu Studenckiego UEK

Dodano: środa, 2 listopada 2022 20:54

Dokładnie 1 września swoją kadencję rozpoczął nowy Zarząd Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W jego skład wchodzi 5 osób, które przez najbliższy rok będą starały się dalej rozwijać i aktywizować środowisko studenckie naszej Uczelni. Zadbają także o to, aby nasze PSUEKowe projekty zapewniały Wam dużo rozrywki oraz interesujących treści.

Również dzięki nim będziemy mieli możliwość rozwijania się w wielu obszarach. Członkowie Zarządu będą prowadzić swoje Komisje, w których będą zajmować się dydaktyką, kwestiami finansowymi i prawnymi oraz sprawami socjalnymi. Do dodatkowych obszarów działalności Parlamentu należą Public Relations, Human Resources oraz Fundraising.

 

Jeżeli któryś obszar działalności zainteresował Was bardziej, możecie o nich poczytać w zakładce „Samorząd”.

Członkami Zarządu Parlamentu Studenckiego w kadencji 2022/2023 są:

Jakub Piszczek – Przewodniczący Parlamentu, wykorzystując doświadczenie zdobyte na wielu polach działalności, chce wprowadzić dobre praktyki ze świata biznesu do organizacji. W tym roku rozpoczął studia drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie Projektami. W wolnym czasie lubi spędzać czas nad wodą lub z dobrą książką.

Dominika Rudnicka – Wiceprzewodnicząca, Członkini Zarządu ds. Projektów – od tego roku studentka 2. roku Inżynierii Organizacji i Zarządzania. Wiecznie zabiegana, nie lubi, kiedy nic się nie dzieje – prawie zawsze spotkacie ją na kampusie! Oprócz tego fanka ciepłych klimatów, włoskiej kuchni i wciągających seriali.

Anna Bernat – Członkini Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia, studentka 2. roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, a prywatnie miłośniczka kawy, spontanicznych wyjazdów i nocnych spacerów.

Aleksandra Kopecka – Członkini Zarządu ds. Socjalnych – w tym roku rozpoczyna drugi stopień studiów na kierunku Analityka Gospodarcza. Jest wielką fanką siatkówki, czasem jeszcze można ją spotkać na treningach. Zawsze chętna na wypady weekendowe w góry.

Krystian Słowikowski – Członek Zarządu ds. Finansów i Prawnych, student 2. roku Prawa oraz 1 roku Stosunków Międzynarodowych, w nielicznych wolnych chwilach oddaje się rozwiązywaniu sudoku i pasji do piłki nożnej.