Zmagania Wydziałów już za tydzień! - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Zmagania Wydziałów już za tydzień!

Dodano: wtorek, 9 maja 2017 11:25

Zmagania Wydziałów to projekt organizowany w ramach Juwenaliów UEK, w którym przedstawiciele pięciu wydziałów – studenci, ale też dziekani, wykładowcy i pracownicy akademiccy – rywalizują ze sobą o Puchar Rektora.

 

 

Zgłoszenia do drużyn zostały już zamknięte. Teraz przygotowujemy integrację dla zakwalifikowanych uczestników, tak by mogli oni lepiej się poznać. Będą budować drużynowe statki kosmiczne, które później wykorzystają na Zmaganiach.

 

Na fanpage’u Zmagań Wydziałów systematycznie publikujemy informacje o konkurencjach, z którymi zmierzy się każdy Wydział 17 maja:

 

#1 Teksty Yody

Konkurencja polegająca na przetłumaczeniu tekstu na składnię Yody. Uczestnicy muszą wykazać się w niej umiejętnościami humanistycznymi i kreatywnością.

 

#2 Wyścigi na skrzynkach

Uczestnicy zabawy otrzymują do dyspozycji skrzynki po napojach – o jedną więcej niż wynosi liczba członków drużyny. Uczestnicy wyścigu poruszają się stojąc na skrzynkach. Podczas zabawy jedna osoba może zajmować tylko jedną skrzynkę. Zapasowa skrzynka pozwala na przemieszczanie się grupy, wędruje ona z tyłu do przodu. Wygrywa ten zespół, który w jak najkrótszym czasie pokona określony dystans.

 

#3 Przemarsz pojazdów budowanych na integracji

 

Po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage:

https://www.facebook.com/zmaganiawydzialow/

oraz na wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/909836302490321/

 

Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia 17 maja!

 

20170406_112042.jpg