PsUEK Wyszukiwarka

Wybory 2018 – wyniki

Dodano: sobota, 21 Kwiecień 2018 11:00

Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznych wyborów do Studenckich Rad Wydziałów. Wszystkim kandydatom dziękujemy za zaangażowanie. Osobom, które dostały się do SRW, serdecznie gratulujemy i życzymy jak najwięcej sukcesów!

Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych

Uprawnionych – 4472; głosowało – 128; frekwencja – 2,86%

  1. FIGIEL Jakub (48)
  2. CHMIEL Łukasz (47)
  3. CIEŚLIK Patrycja (46)
  4. BOGUSZ Magdalena (45)
  5. GŁOWATY Piotr (41)
  6. KARP Natalia (41)
  7. CZESAK Dominik (40)
  8. KOKOCZKA Eryk (35)
  9. ARCZYŃSKI Szymon (30)

 

  1. ZADOROŻNY Piotr (29)
  2. MAKOVSKYI Dmytro (28)

 

Wydział Finansów i Prawa

Uprawnionych – 4017; głosowało – 119; frekwencja – 2,97%

  1. KUKUŁKA David (60)
  2. SAŁEK Tomasz (54)
  3. BIELAK Ewa (49)
  4. SZOT Przemysław (49)
  5. ROGOWSKI Mariusz (48)
  6. BARTOS Olga (45)
  7. JUZYSZYN Pola (45)
  8. MARSZAŁEK Marcin (41)
  9. NOWAK Oliwia (34)
  10. ILSKA Katarzyna (31)

 

  1. ŚWIETLA Andrzej (29)
  2. PITALA Marcin (28)

 

Wydział Gospodarki i Administracji Publicznej

Uprawnionych – 1264; głosowało – 72; frekwencja – 5,69%

  1. TOMASZEK Arkadiusz (44)
  2. WCISŁO Małgorzata (36)
  3. ADAMCZYK Tomasz (31)
  4. ORAMUS Sandra (30)
  5. BOHDAN Hanna (21)
  6. WILK Monika (21)
  7. NOWAK Magdalena (19)
  8. PILARCZYK Magdalena (18)
  9. KULA Krzysztof (17)
  10. LACHOWICZ Maria (17)

 

Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem

Uprawnionych – 887; głosowało – 52; frekwencja – 5,86%

  1. KONIECZNY Mateusz (21)
  2. MARZEC Paulina (21)
  3. MICHAŁOWSKA Inga (21)
  4. POŻOGA Sylwia (19)
  5. RADOŃ Patrycja (15)
  6. MAJ Justyna (12)

 

Wydział Zarządzania

Uprawnionych – 5935; głosowało – 110; frekwencja – 1,8%

  1. PAŚ Dominika (46)
  2. MATOGA Kinga (41)
  3. RYNCARZ Kamil (40)
  4. TRACZ Anna (35)
  5. ŁATKA Paulina (33)
  6. STEPNOWSKA Karolina (32)
  7. TOMILOVA Veronika (32)
  8. POWĘSKA Jakub (31)
  9. KĘDYS Krzysztof (30)
  10. SYGUT Monika (29)
  11. LORENS Aleksandra (27)
  12. SOŚNICKA Aleksandra (27)
  13. JEZIERSKI Igor (22)
  14. JEWIARZ Dominik (20)