Członkowie Zarządu - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Członkowie Zarządu

CZŁONKOWIE ZARZĄDU KADENCJI 2021/22:

Tomasz Maurek
Przewodniczący Parlamentu Studenckiego
tomasz.maurek@psuek.pl

 

Agnieszka Rutkowska
Zastępczyni Przewodniczącego
Członek Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia
agnieszka.rutkowska@psuek.pl

 

Iwona Lutarewicz
Członek Zarządu ds. Finansów
iwona.lutarewicz@psuek.pl

 

Marianna Mowczko
Członek Zarządu ds. Socjalnych,
marianna.mowczko@psuek.pl

 

Aleksandra Nowicka
Członek Zarządu ds. Prawnych
aleksandra.nowicka@psuek.pl

 

Dominik Gonet
Członek Zarządu ds. Projektów
dominik.gonet@psuek.pl