AutoCAD za darmo - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

AutoCAD za darmo

Dodano: wtorek, 3 grudnia 2013 19:55

Czy wiecie, że możecie mieć legalną kopię AutoCADa? Jeden z najbardziej znanych i powszechnie używanych programów dla inżynierów, architektów i planistów jest oferowany studentom na licencji edukacyjnej przez firmę AutoDESK.

Co ważne – darmowo! Oprócz podstawowej wersji, mamy też możliwość pobrania wersji dla różnych branż. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do platformy komunikacyjnej na której możemy wymieniać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami. I to wszystko bez żadnych opłat!

Artykuł kierowany jest głównie do studentów Gospodarki Przestrzennej i Towaroznawstwa – na tych kierunkach na naszej uczelni prowadzone są zajęcia z rysunku technicznego.

W celu pobrania przenosimy się na stronę http://students.autodesk.com/, serwisu przygotowanego specjalnie z myślą o osobach uczących się obsługi programu.  Konieczna jest rejestracja (prawy górny róg) oraz podanie adresu email. Następnym krokiem będzie aktywacja naszego konta przez link w emailu. Możemy teraz wybierać spośród przygotowanego specjalnie dla nas oprogramowania w zakładce Free Software. Udanych projektów!