Psuek "Karmi Psiaki" - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Psuek „Karmi Psiaki”

Dodano: czwartek, 17 października 2013 16:16

PSUEK to nie tylko działania samorządowe i projektowe, ale także ludzie którzy chcą pomagać! Dlatego dołączyliśmy  do akcji „Hau’asujemy!” Ty też pomóż psiakom!

Hau’asujemy – to nowa inicjatywa ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki. Nadrzędnym celem jest zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.

GOORAL: 17 listopada wszyscy Krakowianie zgromadzą się w klubie Kwadrat, by pobawić się przy gwieździe wieczoru, którym będzie GOORAL! Tak, ten GOORAL od wielkiego hitu „Karczmareczka”, „W moim ogródecku” czy wielu innych kawałków w klimacie ethno electro. Muzyka Goorala to nic innego jak połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną, przy której nie sposób ustać w miejscu. 

KASIA SOCHACKA: Tego wspaniałego wieczoru nie zabraknie nowych brzmień w wykonaniu wzruszającej Kasi Sochackiej, finalistki programu Mam Talent, krakowskiej studentki Uniwersytetu Ekonomicznego, której kariera rozwija się z miesiąca na miesiąc, a 5 października premierę miał jej drugi singiel „Drzazga”. Warto to zobaczyć 😉 

AKCJA KARMIMY PSIAKI: Organizatorzy mają nadzieję, że koncerty pod szyldem „hau’asujemy” zgromadzą Polaków, którym nieobojętny jest los bezdomnych zwierząt. Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji można zobaczyć wchodząc na: www.karmimypsiaki.pl/info.

BLOGERZY DLA PSIAKÓW: Dodatkowo odbędzie się pokaz stylizacji blogerek modowych, które wzięły udział w konkursie modowym na „festiwalową stylizację” oraz pokaz przysmaków „inspirowanych miłością do czworonogów” przygotowanych przez blogerów kulinarnych. Dużą dawkę humoru zapewni prowadzący wieczoru;) 

JAK JESZCZE MOŻNA POMÓC:
– ZBIÓRKA KARMY: Głównym Partnerem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wspólnymi siłami odbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów, które mogą przydać się w schronisku (czyt: koce, dywany, smycze, obroże). 
– ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

Od tego momentu niech słowo POMAGAM budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia
hau’asujemy = gramy dla Psiaków! 🙂 

BILETY
20 zł – tylko do 31 października (liczba biletów ograniczona)
30 zł – od 1 do 16 listopada
35 zł – w dniu koncertu, przed wejściem na koncert (tylko w przypadku kiedy bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Bilety wstępu na koncert dostępne w salonach sieci Empik oraz na eBilet.pl:http://bit.ly/hauasujemy, a także od dnia 23 października w Klubie Kwadrat oraz w Klubie Pod Jaszczurami.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki, w celu budowy pierwszego Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków. 

Partnerzy, którzy wsparli akcję i dzięki którym wydarzenie może się odbyć to: Green Smoke Polska, Greengo.pl, Karma zoo, Klub Studencki Kwadrat, e-Bilet.pl.

 

Patroni Honorowi:

Marek Sowa  – Marszałek Województwa Małopolskiego 

 

Patroni medialni: TVP Krakow, interia.pl, dlastudenta.pl, czasdzieci.pl, familie.pl