Relacja z wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Relacja z wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego

Dodano: sobota, 25 listopada 2017 17:56

WYJAZD SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNY

 

W dniach 9-12.11. odbył się wyjazd szkoleniowo-integracyjny, który spędziliśmy w Murzasichle koło Zakopanego.

W czwartek, głodni wrażeń, wyruszyliśmy autobusem z uczelni w stronę Murzasichle. Po przybyciu do ośrodka, mieliśmy cały wieczór na odpoczynek oraz integrację.

Piątek był typowym dniem szkoleniowym. Szkoliliśmy się z zakresu przyznawania stypendiów, efektywnego wykorzystania social media w promocji i podstawowych zagadnień dotyczących biura. Dowiedzieliśmy się, jak odpowiednio powinniśmy odpisywać na e-maile i jak wygląda organizacja danego projektu.  Braliśmy również udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego omówiliśmy bieżące sprawy Parlamentu. Wieczorem, przy ognisku, zostały wybrane w plebiscycie najbardziej wyjątkowe i wyróżniające się osoby.

 

W sobotę mieliśmy okazję do poznania praktycznej wiedzy na temat wystąpień publicznych. Oprócz prezentacji, w której pojawiły się bardzo cenne informacje o autoprezentacji, mogliśmy spróbować swoich sił w publicznej przemowie i zobaczyć, jakie błędy są popełniane. Po szkoleniu spędziliśmy kilka godzin na zwiedzaniu okolicy. Wieczorem wcieliliśmy się w role starożytnych Rzymian, Greków, Egipcjan, Hindusów, Inków, Aborygenów, a tematem przewodnim imprezy tematycznej były Cywilizacje Świata.

W niedzielę po południu wróciliśmy do Krakowa ze świetnymi humorami, wypoczęci i gotowi do dalszego działania! Był to niesamowity czas spędzony na doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności oraz zawieraniu nowych znajomości.