RUSZYŁ PLEBISCYT MENTORZY UEK 2024! - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

RUSZYŁ PLEBISCYT MENTORZY UEK 2024!

Dodano: wtorek, 12 grudnia 2023 23:55

Wystartowała kolejna odsłona plebiscytu na najlepszego prowadzącego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Mentorzy UEK 2024.

Już po raz XIV studenci naszej Uczelni mają możliwość wybrania swoich ulubionych prowadzących dzielących się z nami magiczną energią podczas zajęć.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich studenci, w terminie 11 grudnia – 7 stycznia, mają możliwość zgłoszenia nauczycieli akademickich  poprzez platformę Ankieter w czterech kategoriach: Autorytet, Innowator, Motywator oraz Pozytywna Dusza.

Drugi etap nie uległ zasadniczym zmianom i w dalszym ciągu polega na głosowaniu. Tym razem na prowadzących zgłoszonych w etapie pierwszym. Ten etap rozszerzony zostanie o dodatkową, piątą kategorię – Supermentor, w drodze której chcemy wyróżnić nauczycieli akademickich docenianych już wielokrotnie w poprzednich edycjach, za całokształt swojej działalności. 

 

Szczegółowe informacje na temat kształtu projektu znaleźć można w Regulaminie Plebiscytu dostępnym pod poniższym linkiem: https://drive.google.com/file/d/1CFRMljDAANwzj7q3jVzCboz5lRwRsRrs/view?usp=sharing   

Więcej informacji o kategoriach i o samym plebiscycie znajdziecie na naszym fanpage: https://www.facebook.com/mentorzy 

Weź sprawy w swoje ręce i pomóż nam wyłonić tegorocznych Mentorów! Nie zwlekaj i zgłoś swoich ulubionych prowadzących do plebiscytu już dziś!

Kliknij ten link, aby przejść do formularza: https://ankieter.uek.krakow.pl/s/zglos-mentora/

Aby zagłosować zaloguj się do swojego konta studenckiego!

Formularz będzie dostępny do 7 stycznia 2024 do 23.59.