Zarząd kadencji 2019/2020 Parlamentu Studenckiego UEK - PSUEK

PSUEK Wyszukiwarka

Zarząd kadencji 2019/2020 Parlamentu Studenckiego UEK

Dodano: czwartek, 12 września 2019 10:23

Z dniem 1 września swoją kadencję rozpoczął nowy Zarząd PSUEK. W jego skład wchodzi 6 osób, które przez najbliższy rok będą starały się ulepszać naszą Uczelnię. Zadbają także o nasze PSUEKowe projekty, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne dla Was! Między innymi również dzięki nim, będziemy mieli możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach, ponieważ prawie każdy Członek Zarządu poprowadzi własną komisję. Będą to komisje: Dydaktyczna, Socjalna, Prawna i Finansowa. Jeżeli któraś zainteresowała Was bardziej, możecie o nich poczytać w zakładce „Samorząd”.

Członkami Zarządu Parlamentu Studenckiego w kadencji 2019/2020 są:

Magdalena Graca – Przewodnicząca Parlamentu, której życiową pasją jest działalność społeczna. W tym roku obroni tytuł magistra na kierunku Bankowość i Zarządzanie Ryzykiem. Z Magdą można również zagrać w siatkówkę lub iść na koncert, ponieważ właśnie to robi w wolnych chwilach.

Krzysztof Kula – Członek Zarządu ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia, w tym roku zaczyna drugi stopień studiów na kierunku Gospodarka i administracja publiczna. Jego hobby jest oglądanie programów kulinarnych i przez to doskonalenie swoich umiejętności. Jest wielkim fanem Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler.

Mariusz RogowskiCzłonek Zarządu ds. Prawnych i oczywiście przyszły prawnik. W tym roku broni tytułu magistra. Interesuje go muzyka, a jego idolem jest Dawid Podsiadło. Po godzinach spędzonych nad kodeksami i ustawami, lubi oglądać musicale i sitcomy.

Krzysztof KędysCzłonek Zarządu ds. Finansów – jak typowego finansistę, interesuje go wszystko związane z pieniędzmi, w szczególności kryptowaluty. W wolnym czasie gra w tenisa, a spalone kalorie uzupełnia, spełniając swoją kolejną pasję – gotowanie. W tym roku zaczyna studia na drugim stopniu kierunku Finanse i Rachunkowość.

Patrycja CieślikCzłonek Zarządu ds. Socjalnych – studiuje już trzeci rok Logistykę Międzynarodową. Jest wielką miłośniczką kryminałów, a w wolnym czasie, kiedy nie czyta książek, doskonali swoje zdolności kulinarne.

 

Jeżeli chcecie skontaktować się z którymś z Członków Zarządu, ich adresy mailowe znajdziecie m.in. w tej zakładce.

Życzymy nowemu Zarządowi wielu sukcesów w tym roku akademickim! 🙂